Řekli o nás

Soňa & David

Chtěli bychom mnohokrát poděkovat paní Pačinkové a týmu Mr. & Mrs. květiny – dekorace za nádhernou výzdobu a květiny na náš svatební den. Nejkrásnější výzdoba, kterou by si přála každá nevěsta ❤️! Od svatební kytice, přes kytičky družičkám, voničky ženichovi a svědkovi, výzdobu svatební tabule, výzdobu aut a dekorace na domky. Vše bylo sladěno do nejmenšího detailu a vypadalo nádherně! Paní Pačinková mě vyslechla, domluva s ní byla velmi příjemná, a všechny naše přání splnila do krásné reality! I díky vám byl tento den pro nás jedinečným a výjimečným!
Děkujeme za vše, a můžeme jen doporučit!
Novomanželé Bartkovi

 

Kateřina & Jiří

Mockrát Vám děkujeme, všechno bylo nádherné a perfektní.

 

Hanča & Kuba

Lenička je hrozně milá a hlavně ochotná splnit snad cokoli,co si každá nevěsta smyslí  květinovou výzdobu jsem téměř nechala na ní a nestačila jsem zírat,svatební kytka byla dokonalá a ostatní výzdoba pohádková. Vřele doporučuji,práce ji baví, a je to znát !Děkujeme moc za vše !H&K

 

Magda & Lukáš

Nejkrásnější výzdoba, jakou si jen nevěsta může přát, výběr květin jsem nechala na Leničce a čekalo mě krásné překvapení, vše bylo nádherné a svatební kytice jedna velká dokonalost. Lenička je velmi šikovná a příjemná, spolupracovat s ní je radost, tímto mnohokrát děkuji a můžu jen budoucím nevěstám, ale i ostatním doporučit.

 

Petra & Tomáš

Nemám slov … Paní Pačinková je prostě třída ve svém oboru!!! Nepopsatelná nádhera, co dokázala s týmem vytvořit Ještě jednou velké DÍKY!

 

Verča & Marek

Lenička je naprosto úžasná! Přišla jsem k ni s jasnou představou svatby, kterou dokázala dovést k úplné dokonalosti. Mnou vytvořené dekorace skvěle doplnila těmi svými a místo svatby překrásně připravila a vyzdobila. Nedokázala jsem si ani představit, že by to vše mohlo být tak nádherné! Navíc komunikace a domluva s ní je strašně příjemná, nic není problém. Leničko, moc děkujeme!! Jsi nej

 

Tereza & Michal

Moc děkujeme za krásnou výzdobu. Velmi spokojeni.

Andrea & Petr

Velká spokojenost se svatebními květinami, které byly čerstvé, krásné i vhodně kombinované. Komunikace proběhla bez problému. Moc děkujeme za velkou ochotu připravit květiny tak narychlo. Kytice pro nevěstu byla tak nádherná, že jsem ji celý den nechtěla pustit z ruky  Určitě doporučuji.

Kateřina & Libor

Děkujeme za tu nejkrásnější svatební kytici, kterou jsem si ani nemohla sama vysnít. Kytičky pro maminky, svědkyně a družičky včetně květinové výzdoby, byly dokonale! Děkuji ještě jednou milionkrát nebudu váhat kdykoliv příště jet 30 km pro květiny, protože stojí za to!

 

Denisa & Petr

Ráda bych poděkovala paní Lence za úžasné kytičky a věnečky … bylo to přesně podle mých představ ….. svatební kytice mi vyrazila dech.

Terezka & Honza

S paní Pačinkovou byla od začátku výborná domluva, přesně pochopila, co se mi líbí. Kytky byly překrásné a celková výzdoba místa obřadu i hotelu byla dokonalá! Moc děkuji a doporučuji! 

Kristýna & Jindra

Moc děkuji za krásné svatební květiny. Absolutně předčily moje očekávání. jedním slovem NÁDHERA! . Pokud, přemýšlíte, kde si nechat uvazat svatební květiny (a nejen ty), tak je Lenička jasnou volbou.
Děkujeme, Kristýna & Jindra

Pavla & Patr

Chtěla bych poděkovat agentuře Mr. & Mrs. za svatební květiny, dekorace a profesionální přístup. Lenka Pačinková je velmi nápaditá, ochotná a vždy mi dokázala ve všem poradit. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji! 

Kristýnka & Petr

Moc děkujeme za nádhernou výzdobu a kytičky na naši svatbu. Výzdoba i kytičky byly pohádkové. Především bych však chtěla vyzdvihnout intenzivní komunikaci s paní Lenkou a její ochotu. Vše bylo dle našich představ. Přejeme další spokojené zákazníky Kristýna a Petr

Simča & Martin

Všechny květiny byly úžasné, hlavně moje kytička a věneček do vlasů byl naprosto dokonalý!!! Vyzdvihla bych rychlou a velmi příjemnou komunikaci  Všem doporučuji a fotky jistě hovoří za vše. 

Lucka & Roman

Už od začátku připrav na naši svatbu jsem hledala svatební koordinátorku výzdoby, která by mi stylem své tvorby byla blízká. Jak už teď vím, zvolit cely tým Mr. & Mrs., a především Lenku Pačinkovou, byla moje nejlepší volba.
Dokázala zrealizovat veškeré moje představy a naprosto všechno, co jsem si přála, dopadlo ještě líp než nad moje očekávání. Květiny byly naprosto dokonalé po všech směrech a stejně tak i ostatní dekorace a výzdoba.
Ještě jednou děkuji za nás oba, protože jste nám pomohli vytvořit náš den nezapomenutelným. Jen tak dal a přejeme do budoucna hodně zrealizovaných svateb, alespoň tak krasných jako byla ta naše.

Veronika & Petr

Mockrát děkujeme za nádhernou výzdobu sálu, super komunikaci. Paní Lenka je velice ochotna, milá a vždy mi vyšla vstříc. Kytička byla nááádherná, sklidila veliký úspěch!
Děkuji!

 

Pavlína & Tomáš

Moc děkujeme za krásnou výzdobu sálu, která předčila naše očekávání ,Mimo jiné oceňujeme bezproblémovou a rychlou komunikaci, ochotu a vstřícnost. Dekorace i květiny byly nádherné. Pokud někdo přemýšlíte nad svatební dekoratérkou, zde určitě neuděláte krok vedle 

Lucia & Jakub

Pani Pačinková je úžasná pani,s ktorou bola radosť spolupracovať. Svadobné kvety a výzdoba boli nádherné, musím povedať, že ešte krajšie,ako som očakávala Moc ďakujem za všetko a určite túto milú a ochotnú pani odporúčam.

Bětka & Jožka

Leničko,moc děkujeme za nádherné kvítečka,krásnou přípravu kostelíku i sálu. Přesně podle představ. I díky vám to byl ten nejkrásnější den.

Veronika & David

Děkujeme moc za krásné květiny na náš významný den  Kytičky byly nádherné a za skvělou cenu. Všem můžu jen a jen doporučit 

 

Sandra & Miloš

Děkujeme moc za dekorace a květiny, které vyzdvihly atmosféru naší svatby! Svatební kytice předčila má očekávání a vše bylo doladěno do posledního detailu! Velmi se nám líbil přístup a profesionalita týmu! Děkujeme

Denisa & Zbyněk

Lenička je úžasný člověk, se kterým je radost spolupracovat. Kytička je nádherná a předčila několikanásobně mé očekávání. Mohu a hlavně budu jen vřele doporučovat dál. Moc děkuju. Díky Vám byl hned náš stůl veselejší a už se těším na profi fotky.

Hanka & Radim

Paní Lenka mi splnila můj sen. Měla jsem trochu zvláštní přání s kterým si hravě poradila.Moje svatební kytička byla prostě BOŽÍ, odmítala jsem ji dát z ruky 😉 I zbylá květinová výzdoba byla naprosto bezkonkurenční.Prostě NÁDHERA

Kateřina & Karel

Mnohokrát děkujeme za nádhernou květinovou výzdobu, voničky, náramky i svatební kytici. Vše proběhlo přesně podle domluvy, vyladěné do posledního detailu. Děkujeme také za velmi příjemné schůzky a veškerý Váš čas strávený u mailů. Všem, kteří se teprve rozhodují, zaručuji, že Lenka a její manžel odvedou naprosto perfektní práci, nenechají se rozhodit předsvatebním shonem a udělají takovou kytici, že ještě pět dní po svatbě bude dělat parádu! 🙂

Lucka & Petr

Paní Lenku a celý její tým mohu jen a jen doporučit. Svou práci dělá s láskou, profesionalitou a to až do posledního detailu. Ještě jednou moc děkujeme za nádherně vymyšlenou a skvěle propracovanou až téměř pohádkovou svatbu.

300.jpg

Veronika & Pavol

Děkujeme za nádherně připravené květiny. Nejen že byly opravdu nádherné, také hezky voněly a zdobily náš svatební den. Děkujeme:-)

Andrea & Daniel

Úžasné květiny, dekorace, koordinace i přístup paní Pačinkové. Moc děkujeme.

15

Lenka & Marian

Ještě jednou bych chtěla agentuře Mr. & Mrs. poděkovat za nádhernou květinovou výzdobu naší svatby! S paní Lenkou byla skvělá domluva, byla milá, ochotná, flexibilní. Poslala jsem jí jen pár obrázků pro inspiraci a ona naprosto vystihla mou představu! Přímo v den svatby nám květinky přivezla, naaranžovala, dozdobila dort, přesně věděla co a jak a byla samostatná a profesionální. Všem můžu spolupráci s touhle agenturou jenom doporučit!!! Leničko, opravdu moc děkuji!

estmiro-234-edit

Ester & Mira

Ještě jednou bych tímto Lence chtěla poděkovat za krásnou květinovou výzdobu a dekorace. Byla opravdu nádherná, všichni byli přímo nadšení! Vše krásně sladěné, do detailu propracované. Děkujeme Leni!

13912521_637428889765986_2938417583830653311_n.jpg

Andrea & Martin

Chtěla bych touhle cestou moc poděkovat Mr. & Mrs. Svatební květiny – dekorace za úžasnou květinovou a veškerou výzdobu naší svatby. Paní Lenka je velice chápavá a hned ví, co po ní chcete. Výzdoba svatební tabule byla taková, že jsme se necítili jak v restauraci Na zámečku, ale jak na opravdovém zámku. Všicni byli moc dojatí. 🙂 Svatební květina a ostatní květiny byly taktéž úchvatné. Jsem ze všechno dojatá ještě dnes. Lenko, moc vám za všechno děkujeme a všem vás doporučujeme dále!! :-))

11

Verča & David

Leni, velký dík za Vaši naprosto úžasnou a odbornou práci. Nádherně navázaná květina pro nevěstu i ostatní květinové dekorace naprosto úžasné. Jste velmi ochotná, vstřícná, trpělivá a flexibilní, a to v dnešní době není samozřejmost 🙂 Ještě jednou děkujeme a rozhodně doporučujeme! Veronika a David Mikulincovi.

simzden-274-fin.jpg

Simča & Zdeňa

Lenku Pačinkovou s celým jejím týmem mohu jen doporučit jednak pro skvělou profesionalitu, ochotu, smysl pro každý detail a kvalitu. Dokáže výborně poradit, vhodně zkombinovat, vše okolo zařídit a usnadnit tak spoustu (nejen svatebních) starostí a zároveň vytvořit přesně to, co bylo v mých představách. Každá její výzdoba a dekorace je originál a je tím jedinečná. Jednoduše výborná spolupráce a perfektní výsledek! Děkujeme ještě jednou nejen za to a vřele doporučujeme 

11.jpg

Filip & Veronika

Paní Lenku můžeme jen vřele doporučit! Využili jsme jejích služeb při plánování svatby. Jednání s ní bylo na jedničku, je to velmi milá a inteligentní dáma, která pochopí, co přesně ve svůj velký den chcete. Kytičky se všem moc líbily, stejně jako nám. Děkujeme! Veronika a Filip Urbánkovi.

11

Renča & Lukáš

Skvělý přístup, nápadivost, kreativnost a laskovost. To vše má agentura Mr. & Mrs. Svatební květiny. Děkujeme.

KH-2.jpg

Kamča & Honza

Milá Leni a celý týme ! Dokonalé, užasné, mé srcde zaplesalo při pohledu na Vaši práci:). Mnohokráte Vám děkujeme!!
Paní Leničku mohu jen doporučit, myslím, že od prvního setkaní věděla co přesně si představujeme.. jejÍ přatelský přístup, laskavost a kreativita mluví za vše.
Ještě jednou moc děkujeme a vřele DOPORUČUJEME 🙂.

001572a46c8dabb8.jpg

Bejka & Janík

S Lenkinymi sluzbami sme boli na nasej svadbe a pripravach absolutne spokojni. Tak komplexny servis si clovek moze len vysnivat. Lenka ma vynikajuce napady, neboji sa kombinovat a hlavne hned odhadla moj vkus a predstavy. Cele dohadovanie slo ako po masle a mala som najkrajsiu kyticku, aku som si vysnila v detstve. Neviem si predstavit, co by mohlo byt lepsie. Davam Lenke palec hore a budem rada, ak budem mat moznost spolupracovat znova. Lenka, ste jednicka! Dakujeme

13275115_10206279975026811_1380544890_o.jpg

Monča & Zdeňa

Paní Lenku můžeme jen doporučit perfektní domluva, vstřícnost, laskavost a hlavně lidský přístup ještě jednou moc Děkujeme Mikoškovi.

11

Michaela & Ľuboš

Vřele doporučuji využití služeb Mr. and Mrs. Wedding decor. Spolupráce s nimi je interaktivní, bezproblémová a nápaditá. Paní Pačinková se snaží vše co nejvíce přizpůsobit požadavkům zákazníka, ulehčit mu práci aby v den D neměl žádné starosti a všechno bez problémů klaplo. S její tvořivostí, ochoty a nadšení jsem byla velmi spokojená.

11401309_1136825863010560_3684185056340960657_n

Megi & Libor

Chtěla bych touto cestou poděkovat svatební agentuře Mr. & Mrs. za její profesionální služby. Především chci poděkovat za překrásné svatební květiny, výzdobu auta, kostela i svatební tabule. Vše bylo nádherné a bylo ozdobou našeho svatebního dne. Hlavní však byla svatební kytice, která mi doslova vyrazila dech, splnila přesně mé očekávání. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! L + M

10418888_1125670450791774_3651711351789298711_n

Erika & Patrik

Chtěli bychom poděkovat za veškeré květiny a dekorace na naši svatbu, profesionální přístup, vstřícnost a hlavně trpělivost Lenky i manžela během celých příprav. Erika a Patrik